Kaş’ta Scubadiving – Tüplü Dalış

su altı yaşamını keşfetmek için harika bir şans

Tüplü dalış her zaman çok eğlencelidir! Bu, misafirlerimizin her zaman istediği ana şeylerden biridir. Temiz suda güzel balıklarla ve canlılarla yüzmek, su altı yaşamını keşfetmek için harika bir fırsattır.

Biliyor musun? Su yaşamının çeşitliliğini ortaya çıkarmak için harika bir şansınız var! Sudan asla çıkmak istemezsiniz! Bölgenin güzel sahalarında golf oynamak, en iyi avı yakalamak, güzel eski bir köyün kalıntıları arasında yürüyüş yapmak gibi pek çok harika açık hava etkinliği sizi bekliyor…

Kaş tatilinde yapılacak şeyler denildiğinde akla gelen ilk aktivite tüplü dalıştır. Türkiye’nin bir numaralı dalış merkezi olan Kaş Avrupa’da da sayılı dalış merkezlerinden birisidir. 

Denizin kayalık yapısından dolayı, kristal temizlikte masmavi sularda görüş mesafesi oldukça ileridir. Kaş’da dalış yapmak gerçekten ayrıcalıktır.

Kaş, tüm Akdeniz’in en popüler dalış merkezlerinden biridir ve iyi bir nedenle.

Bu berrak suların altında saklanan, kanyonlar, mağaralar, gemi enkazları, harabeler ve hayal edilemez deniz yaşamıyla dolu başka bir dünya bırakır.

Nisan-Ekim ayları arasında değişen dalış sezonu ile en yoğun sezon Haziran-Eylül aylarıdır, ancak ılık deniz sıcaklıkları yılın büyük bir bölümünde devam etmekle birlikte, dalmak için yanlış zaman yoktur.

Bölgedeki sayısız eğitimli dalış uzmanıyla, en yeni başlayanlar ve en deneyimli dalgıçlar için kurslar veya dalışlar bulacaksınız.

İlk kez dalgıçlar için bir eğitmen ile birebir temel dalışlar, Açık Deniz Dalış Kurslarından 4-8 haftalık Divemaster kursuna kadar PADI kursları ve aralarında birçok özel kurs sunuluyor.

Tüm kitapları ve materyalleri ve elbette tamamlandıktan sonra PADI sertifikalarınız sağlanıyor. Tüm beceri seviyeleri ve inanılmaz çeşitli sualtı ortamı için geniş bir kurs yelpazesi yaşayın.