Yat ve Tekne Turu

Bireysel, özel ve kurumsal yat yelken turları

Kesinlikle keyif alacağınız bireysel, özel ve kurumsal yat yelken turları! Neye ihtiyacınız olduğunu biliyoruz; ayakkabılarınızı çıkarın, endişelerinizi unutun ve bırakın dost canlısı, profesyonel mürettebat sizi gezdirsin!

Neye ihtiyacınız olduğunu biliyoruz; ayakkabılarınızı çıkarın, endişelerinizi unutun ve bırakın dost canlısı, profesyonel mürettebat yelkenleri açıp rahatlamak için bir rota çizsin. Geniş kapalı salon alanında güneşten ve hava koşullarından uzak durun veya konforlu dış güvertelerde güneş ışınlarını yakalayın; Kaş’ta birçok güzel yatımız var.

Denizde giden bu güçlü tekne, yalnızca rüzgarın gücüyle zahmetsizce ve sessizce yol alırken, bardan alacağınız soğuk bir içeceğin keyfini çıkarın. En iyisini hak ediyorsun; tam olarak ihtiyacınız olan şey bu ve elde edeceğiniz şey bu!

Profesyonel eğitimli kaptan ve mürettebat, misafirlerinizi şımartacaktır. Özel menüler düzenlenebilir, ulaşım koordine edilebilir; grubunuzun uzun süre hatırlayacağı bir macerayı garantilemek için gereken her şey.